.     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۱۹

در جریان سفر به شهرستان مرزی تربت‌جام صورت گرفت؛

بازدید استاندار خراسان رضوی از شهرهای احمدآباد صولت، نیل شهر، سمیع‌آباد، نصرآباد و روستای محروم صیدآباد

استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به شهرستان تربت جام از شهرهای احمدآباد صولت، نیل شهر، سمیع‌آباد، نصرآباد و روستای محروم صیدآباد بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به شهرستان تربت جام از شهرهای احمدآباد صولت، نیل شهر، سمیع آباد، نصرآباد و روستای محروم صیدآباد بازدید کرد و در جمع مردم این مناطق حضور یافت.
 
گفتنی است؛ اماکن ورزشی، توسعه مصلی، آب شرب و الحاق اراضی کارخانه قند از جمله موضوعاتی بود که طی بازدید استاندار خراسان رضوی از شهر احمدآباد صولت برای آنها تصمیم گیری شد.
 
لازم به ذکر است؛ تامین زیرساخت‌های ورزشی، درمانگاه شبانه روزی، کمک برای تکمیل یادمان شهدا و کمک به شهرداری برای انجام اقدامات عالم المنفعه، از جمله عناوینی بود که در بازدید معتمدیان از شهر «نیل شهر» برای آنها تدبیر به عمل آمد. همچنین طی بازدید استاندار از شهر سمیع آباد کمک ۵۰۰ میلیون تومانی به شهرداری این منطقه اختصاص یافت.
 
شایان ذکر است؛ کمک برای ساخت و تجهیز مدرسه دو کلاسه، تحت پوشش قراردادن خانوار نیازمند توسط بهزیستی، کمک به دهیاری و کمک اعتباری به تمامی خانوار روستا، از جمله مباحثی بود که در بازدید استاندار خراسان رضوی از روستای محروم صیدآباد، انجام شد.
 
قابل ذکر است؛ استاندار خراسان رضوی همچنین با حضور در منزل شهید حسین جلایری با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو داشت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۲۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید