کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

دیدار تعدادی از فعالان اقتصادی با استاندار خراسان رضوی

در راستای یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، تعدادی از سرمایه‌گذاران با استاندار خراسان رضوی دیدار کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در این ملاقات‌ها که به صورت جداگانه صورت گرفت، بعد از استماع مشکلات فعالان اقتصادی دستورات لازم را برای پیگیری و رفع آن‌ها صادر کرد.
گفتنی است؛ مدیران شرکت تولیدی و صنعتی گرم ایران، گروه معادن سونیا آژند و شرکت پیمان توسعه نوآوران آلتون از جمله فعالان اقتصادی حاضر در این دیدارها بودند.
لازم به ذکر است؛ شرکت تولیدی و صنعتی گرم ایران با حجم سرمایه‌گذاری چهارصد میلیارد تومان در زمینه تولید انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی فعالیت می‌کند. این شرکت همچنین برای 250 نفر به صورت مستقیم و برای چند هزار نفر بصورت غیرمستقیم اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
همچنین گروه معادن سونیا آژند با هدف پی جویی، اکتشاف و استخراج ماده معدنی کار خود را آغاز کرده است که عمده نیازمندی‌های این شرکت، درخواست قیر رایگان جهت آسفالت شدن راه معدن و درخواست احداث شبکه 20 کیلو ولت برق جهت راندمان و افزایش تولید بود.
شایان ذکر است، شرکت پیمان توسعه نوآوران آلتون هم با حجم سرمایه‌گذاری ده هزار میلیارد ریال در حوزه سرمایه‌گذاری در صنعت ساختمان فعالیت می‌کند که پس از طرح موضوع مطالبات این سه مجموعه، دستورات مقتضی از سوی استاندار خراسان رضوی صادر شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir