کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

استاندار خراسان رضوی:

موزه دفاع مقدس استان، مجاهدت یگان‎های رزم خراسان را ماندگار می‎کند

استاندار خراسان رضوی گفت: یگان‌های رزم خراسان در دفاع مقدس نقش بی‎بدیلی داشته‌اند و با احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس از یکسو و ثبت خاطرات پیشکسوتان خراسانی دفاع مقدس از سوی دیگر نسبت به ماندگار کردن این نقش اثرگذار اقدام کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان از پروژه در دست احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان رضوی بازدید کرد.
استاندار خراسان رضوی در این بازدید با تأکید بر لزوم توجه ویژه به پیشکسوتان دفاع مقدس، نقش یگان‌های رزم خراسان را در هشت سال دفاع مقدس تأثیرگذار خواند و اظهار کرد: یگان‌های رزم خراسان در دفاع مقدس نقش بی‎بدیلی داشته‌اند که باید با احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس از یکسو و ثبت خاطرات پیشکسوتان خراسانی دفاع مقدس از سوی دیگر نسبت به ماندگار کردن این نقش اثرگذار اقدام کرد.
وی ضمن قدردانی ویژه از تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته در راستای احداث مرکز فرهنگی، بر تداوم عملیات عمرانی تا تکمیل این پروژه تأکید کرد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در ابتدای این نشست، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در عرصه احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان گفت: عمده عملیات اجرایی بر پروژه محوطه‌سازی متمرکز شده و طبق برنامه‎ریزی‎های میدانی، پروژه محوطه‌سازی در هفته دفاع مقدس سال جاری افتتاح خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir