کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

با همراهی معاون استاندار صورت گرفت؛

بازدید معاون وزارت میراث فرهنگی از راه‌آهن خراسان رضوی

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با همراهی معاون استاندار خراسان رضوی از سیستم حمل‌ونقل ریلی و راه‌آهن استان بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در حاشیه این بازدید در خصوص برنامه‌های پیش بینی شده نوروزی سال ۱۴۰۰ استان، اظهار کرد: مجموعه اجرایی در ستاد خدمات سفر استان متناسب با شرایط ناشی از بیماری کرونا و مطابق مصوبات ستاد مدیریت کرونا، پیش بینی‌های لازم را در خصوص پذیرش مسافرین و زائرین بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به عمل خواهند آورد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی یادآور شد: با توجه به اینکه مشهد مقدس در آستانه سال نو خواستگاه مسافرین داخلی و خارجی است، لازم در ستاد ملی کرونا مصوبات ویژه‌ای برای نوروز ۱۴۰۰ تدوین شود که در حال پیگیری این موضوع هستیم.
وی خاطر نشان کرد: کلیه تمهیدات برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در آستانه تحویل سال ۱۴۰۰ در حرم مطهر و خیابان‌های منتهی به حرم مطهر اندیشیده شده است و امید است مجاورین و زائران با رعایت هر چه بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی نقش موثری در کاهش و ریشه کن شدن این بیماری منحوس داشته باشند و شاهد روزی باشیم که مشهد مقدس مملو از زائرین و عاشقان امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام باشد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir