کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۹/۱۲/۱۴

گشایش نمایشگاه عکس خواف در موزه بزرگ خراسان

نمایشگاه عکس خواف با حضور معاون گردشگری وزارت ‌میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در محل  موزه بزرگ خراسان افتتاح شد‌.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: به تصویر کشیدن آثار تاریخی و فرهنگی شهرستان‌های استان از جمله ابتکاراتی است که می‌تواند نقش موثری در جذب گردشگران به شهرستان‌های هدف ایفا کند و رونق اقتصادی قابل توجهی را در پی داشته باشد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود: در این نمایشگاه 50 قطعه عکس از 48 عکاس حرفه‌ای به نمایش در آمده است که حمایت مالی و معنوی مجموعه فرهنگی کوشک سلامی، پایگاه میراث‌ فرهنگی آسبادهای ایران، فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهرهای خواف و نشتیفان و اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نقش موثری را در برپایی آن داشته‌اند.
وی ضمن قدردانی از عوامل برپاکننده این نمایشگاه گفت: امید است با شناسایی و معرفی هرچه بیشتر آثار فرهنگی و تاریخی استان بتوانیم گام موثری در پویایی این صنعت و برندسازی جهانی آثار تاریخی داشته باشیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۸۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir