.     .     .
۱۳۹۵/۱۲/۳۰

در آخرین روز از سال ۹۵؛

استقبال استاندار خراسان رضوی از مسافران نوروزی در مشهد مقدس

استاندار خراسان رضوی به همراه تعدادی از مدیران ستادی استان با حضور در پایانه ی مسافربری امام رضا(ع)، با اهدا شاخه گل از زائران نوروزی در مشهد مقدس استقبال کرد.

استاندار خراسان رضوی به همراه تعدادی از معاونان و  مدیران ستادی استان با حضور در پایانه ی مسافربری امام رضا(ع)، با اهدا شاخه گل از زائران نوروزی در مشهد مقدس استقبال کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان با حضور در قسمت های مختلف پایانه مسافربری از نحوه ی خدمات رسانی به زائران بازدید کرد.
وی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی استان برای پذیرایی از زائران بارگاه منور رضوی آمادگی کامل دارند، گفت: نهادهای دولتی در قالب  12 کمیته تخصصی ذیل ستاد خدمات سفر استان، امر خدمات رسانی به مسافران نوروزی را به صورت 24 ساعته انجام می دهند.
استاندار خراسان رضوی مهمان نوازی را از سنن دیرینه ایرانیان دانست و اظهار داشت: با برگزاری جلسات مستمر ستاد خدمات سفر و اتخاذ تصمیمات اجرایی از ماه های گذشته، استان برای حضور مسافران آماده است.
رشیدیان با بیان این که  توسعه صنعت گردشگری در این استان از رویکردهای اصلی دولت تدبیر و امید محسوب می شود؛ تاکید کرد: مشهد 2017، به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، گردشگری حلال و پاک را به نمایش می گذارد و این قطعا می تواند دستاوردهای بسیار ارزشمندی را برای کشور به همراه داشته باشد.
وی توجه به صنعت گردشگری را در خراسان رضوی ضروری دانست و خاطرنشان کرد: شهر مشهد باید خود را برای پذیرایی از زائران و مسافران کشورهای مختلف دنیا آماده کند و در این زمینه باید زیرساخت های مناسب مد نظر قرار گیرد.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: دولت به تنهایی نمی تواند زیرساخت های صنعت گردشگری را در کشور و در خراسان رضوی تامین کند و بر همین اساس سرمایه گذاران نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کنند.
رشیدیان خاطرنشان کرد: باید شرایط به گونه ای فراهم شود که سرمایه گذاران خارجی بتوانند در کنار سرمایه گذاران داخلی به توسعه و رونق صنعت گردشگری کمک کنند.
وی گفت: در دولت یازدهم به موضوع صنعت گردشگری و سرمایه گذاری در این عرصه و فراهم کردن شرایطی مناسب برای حضور گردشگران خارجی بیش از گذشته توجه شده است.
گفتنی است؛ قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز در این مراسم حضور داشت و سپس از المان های نوروزی سطح شهر و شهرک تاریخی مشهد دوست داشتنی بازدید به عمل آمد. 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید