.     .     .
۱۳۹۵/۱۲/۲۹

در آخرین روزکاری سال ۹۵ انجام شد؛

بازدید استاندار خراسان رضوی از خزانه ی استان

در ساعات پایانی آخرین روز کاری سال ۹۵ استاندار خراسان رضوی از اداره کل امور اقتصاد و دارایی و خزانه ی استان بازدید کرد.

در ساعات پایانی آخرین روز کاری سال 95 استاندار خراسان رضوی از اداره کل امور اقتصاد و دارایی و خزانه ی استان بازدید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این بازدید از نزدیک با نحوه ی فعالیت کارمندان آشنا شد و ضمن عرض خداقوت و تبریک سال جدید؛ بر نقش عوامل انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی تاکید کرد.
وی ضمن قدردانی از زحمات دستگاه های حوزه اقتصادی استان در سال جاری، گفت: این ادارات با هماهنگی و نظارت بر چگونگی توزیع بودجه بین دستگاه های اجرایی و وصول درآمدها نقش موثری در توسعه و پیشرفت استان بر عهده دارند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به تنگناهای اعتباری دولت، افزود: دستگاه های اجرایی با تمام امکانات برای توسعه روزافزون استان و عملیاتی شدن طرح های عمرانی تلاش کردند.
رشیدیان بر لزوم برنامه ریزی برای توسعه ی بیش از پیش اقتصاد استان تاکید کرد و گفت: این مهم از طریق هم افزایی بین تمام دستگاه های اجرایی و با تلاش برای تحقق اصول اساسی اقتصاد مقاومتی عملیاتی می شود.
وی تاکید کرد: سیاست های عمومی دولت در چارچوب منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)  در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تدوین شده است.
بهره گیری از ظرفیت های استان در حوزه صنعت، برنامه ریزی برای افزایش جذب زائر و گردشگر به مشهد مقدس و ایجاد فرصت های جدید اشتغال برای جوانان از دیگر تاکیدات استاندار خراسان رضوی در این جلسه بود.
استاندار خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد: در سال جدید، دولت در سایه ی رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در پیگیری اهداف توسعه ای، نقشه راه کشور، خدمات رسانی به شهروندان و بهبود وضعیت معیشتی آنان بیش از پیش موفق عمل کند.
گفتنی است ؛ در این جلسه مدیرکل اقتصاد و دارایی گزارشی را از میزان وصول درآمدهای استان ارائه داد.
 
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید