.     .     .
۱۳۹۵/۱۲/۲۹

در واپسین روزهای سال ۹۵ صورت گرفت؛

بازدید استاندارخراسان رضوی از سازمان برنامه و بودجه ی استان

همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۵و آغاز سال جدید، استاندار خراسان رضوی به همراه تعدادی از معاونان و مدیران ستادی، از قسمت های مختلف سازمان برنامه و بودجه ی استان بازدید به عمل آورد.

همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 1395و آغاز سال جدید، استاندار خراسان رضوی به همراه تعدادی از معاونان و مدیران ستادی، از قسمت های مختلف سازمان برنامه و بودجه ی استان بازدید به عمل آورد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در جریان این بازدید ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته، میلاد حضرت زهرا (س) و آغاز سال نو را به کارکنان این مجموعه تبریک گفت.
وی به توفیقات حاصل شده طی سال جاری در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاد استان اشاره و  اظهار کرد: همت و برنامه ریزی تمامی مدیران اجرایی در خراسان رضوی، تحقق وعده های داده شده از سوی دولت به مردم است.
استاندار خراسان رضوی یکی از شاخص های دولت تدبیر و امید را حرکت بر مدار قانون دانست و تصریح کرد: ارزیابی ها به ویژه در حوزه ی اقتصاد مقاومتی استان، بیانگر این مهم است که، برنامه محوری به عنوان یک اصل همواره مد نظر قرار دارد.
رشیدیان با اشاره به انتخابات پیش رو، تاکید کرد: این رویداد مهم حوزه ی سیاسی، نباید موجب غفلت سایر دستگاه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... در انجام وظائف قانونی آن ها بشود.  
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید