.     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۶

استاندار خراسان رضوی:

مدیران پاسخگوی خبرنگاران باشند/همراهی و مدارا برای عبور از شرایط فعلی ضروری است

استاندار خراسان رضوی گفت: مدیران باید پاسخگوی خبرنگاران باشند که در این استان عموما مدیران همراهی لازم را دارند و در مواردی که خلاف این باشد برخورد می شود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه ویژه بزرگداشت روز خبرنگار  افزود: اطلاع رسانی صحیح و شفاف سازی از وظایف خطیر رسانه هاست و باید با آگاهی بخشی درست و بهنگام نقش موثر خود را در تنویر افکار عمومی ایفا کنند.
وی با تاکید بر همراهی مسئولان با رسانه ها، خاطرنشان کرد: امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد و آنچه در این موقعیت بیش از هر اقدامی ضروری می نماید همراهی، مدار و هم اندیشی است تا ازاین صحنه با موفقیت عبور کنیم.
استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: در شرایط فعلی باید همه در کنار هم برای پیشبرد امور تلاش کنیم و در این میان رسانه ها با شناسایی مسائل و مشکلات و اطلاع رسانی می توانند یاریگر مسئولان در رفع مشکلات باشند.
رشیدیان با بیان اینکه نقد لازمه اصلاح امور است، افزود: اما باید از نقدهای غیرمنصفانه و تخریب پرهیز کرد و در جهت بهبود امور و فائق آمدن بر مشکلات گام برداشت.
رشیدیان افزود: خبرنگاران چشمان بینا و گوشهای شنوا هستند که می توانند مشکلات را به مسئولان منتقل کنند و مسئولان نیز در راستای حل این مشکلات اقدام کنند.
در ادامه نمایندگان رسانه ها مشکلات خود را مطرح کردند که نبود امنیت شغلی، بیمه خبرنگاران، عدم پاسخگویی مدیران از جمله مشکلات مطرح شده توسط نمایندگان رسانه ها بود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۰۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید